Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dyrektorzy w ratuszu pakujcie walizki bo po kontroli w urzędzie marszałkowskim przyjdzie nowa ekipa spadochroniarzy i Żuk wam podziękuje . . A może służby prezydenta sprawdzą jak segregują mieszkańcy wieżowców gdzie są zsypy . Bo oni sypią wszystko do jednej dziury a płacą jakby segregowali . Brak kontroli ma wpływ na niskie dochody miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wygrał wybory i od razu wszystko drożeje. Zaraz będzie woda i ogrzewanie. To było do przewidzenia. No i dług Lublina rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku wzrasta też płaca minimalna, podnoszone są ceny paliwa i wzrastają opłaty za składowanie opadów ustalane rozporządzeniem Rady Ministrów: w 2015 r. wynosiły 24 zł za tonę, obecnie 140 zł, a w przyszłym roku już 170 zł – wylicza Krzyżanowska. Krzyżanowska jeśli twierdzi opłaty za składowanie mają wpływ na tak wysokie podwyżki to znaczy ,że w ratuszu wiedzą że mieszkańcy Lublina nie segregują odpadów . Bo nikt nie wozi na składowisko dobrze posegregowanych odpadów ,które są wspaniałymi surowcami do dalszej przeróbki . W ratuszu obowiązuje zasada to nie my jesteśmy winni tylko ci w Warszawie . Segregujmy dobrze odpady a opłata na składowisku będzie równa 0 zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo wygrał wybory i ogłasza, że zabrakło 4 milionów? Dziwne to. Pytanie, co się z nimi stało. Natychmiast powinna się pojawić kontrola RIO i sprawdzić finanse gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Festiwal Kolorów, Festiwal Smaków i inne sławetne festiwale mamy za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerni dranie Żuk najpierw zadłużył miasto na 1,5 mld a teraz wydoi nas z kasy. 95% podwyżki masakra . Kto na to wyrobi. Ludzie będą płakać i płacić Żuk i całe PO tylko tak potrafi. Ale chcieliście to macie wiedziałem e jak Żuk dojdzie do koryta podwyżki wszystkiego gwarantowane. Niech 4 mln weźmie z kary za niedotrzymanie terminu budowy Arkadii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy, panie prezydencie. Wyborcy dostali na co zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajacu...przecież w lubelskiej Radzie Miasta króluje platforma..prezydent miasta też jest od nich..więc co równasz te podwyżki z PiS???..pajacu...weź się ogarnij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak nie szkoda mi było lemingów warszawskich tak i nie szkoda lubelskich. Macie co chcieliście. A komentarzy, że to wina PIS, że Lublin jest tak zarządzany nawet nie skomentuję.
 Hahaha! fakt - dają się strzyc sPOłce zuk&developers investment jak barany. Ja wyczułam, co się święci i parę lat temu uciekłam do konopnicy, gdzie mieszkając w domku płacimy za śmiecie 8 zł od osoby na m-c :-DDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co więcej pomników? Jaki to ma związek ze zbieraniem śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A srać do ktorego kubła mam? Obniża mi za ścieki wtedy? Pajace bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 mln pokryje kara za Świętoduską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo po wyborach, a dr nauk ekonom + 500 nierob***ow gdzieś zgubili estymat/kalkulacje na 4,15 mln zł??? Podpowiadam niero**by, skąd wziąść te 4 mln - nałożyć zaległą karę 4 mln od dewelopera terenu Arkadii/Alchemia - gruzowisko stoi od 13 lat bez prac pod waszym nosem, w ścisłym centrum (!!)! - i wciąż żadnych konsekwencji za straty finansowe i wizerunkowe dla miasta! 13 lat zwodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Murem za Żukiem" chyba ze śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi śmieciami to tak będzie w całym kraju. Aż strach pomyśleć że PIS-owce rządzić będą jeszcze przez jedną kadencję. Jak będzie drożeć paliwo i energia elektryczna to co roku będą takie podwyżki śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego Zuk nie zrobił tego przez wyborami?. Głosujcie dalej na PartięOszustów i Żuka.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje dokładnie 4 mln na śmieci w budżecie - wystarczy dobrze poszukać, ja znalazłem na innej stronie DZ. Wsch., akuratnie 4 mln. zł., choć poznaczone na cel rozrywkowy, a nie podstawowe potrzeby mieszkańców, dla wybranych: "Rekordowa kwota – To, co zrobili w tym roku na zawsze pozostanie w pamięci kibiców lubelskiego żużla – komentuje na Facebooku prezydent Krzysztof Żuk i podtrzymuje swoją deklarację z kampanii wyborczej, gdy obiecał podwojenie finansowego wsparcia dla żużla. – Tak jak zapowiadałem, nasze wsparcie finansowe dla lubelskiego żużla sięgnie 4 mln złotych. Jak podał wczoraj Przegląd Sportowy 4 mln zł to wyższa kwota niż najwyższe w mijającym roku dofinansowanie ze strony samorządu miejskiego dla jakiegokolwiek klubu Ekstraligi. Najwięcej w sezonie 2018 otrzymała od swojego miasta drużyna z Częstochowy - 3,5 mln zł, a z Grudziądza 2,5 mln zł. Najmniej według "PS" przekazało miejscowej drużynie miasto Tarnów - 35 tys. zł".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę gospodarstwo jedno osobowe.Odpady BIO wystawiam raz na dwa tygodnie mały worek do wielkiego pojemnika(KOM-EKO WYWOZI WIELKI POJEMNIK RAZ W TYGODNIU),odpadów zmieszanych , szkła wystawiam może 5 razy w roku,metale,plastiki też góra 2 razy w miesiącu,tektura 3-4 razy w roku,płacę w tej chwili 360zł rocznie i jeszcze chcą podwyższać stawki pytam się za co!!!.GRANDA,Następni złodzieje dorwali się do koryta i pierwsze od czego zaczęli to podwyższenie sobie wynagrodzeń.BANDYCKI KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo trzeba będzie śmietniki budować i powierzchni bloku mieszkalnego. Niech więcej segregacji zaplanują np. na 12 rodzajów i dla każdego rodzaju odrębny śmietnik. To chore jest, rozumiem podstawowa segregacja ale nie tyle co teraz, bo śmietniki już się nie mieszczą w w przeznaczonych do tego wiatach tylko ustawiane są obok i robi się pejzaż jak na wysypisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie kilka dni temu, nowy dostawca na Czechowie - d. MPO, przywiózł mi nowy brązowy pojemnik na bioodpady. Co w nim będzie "obierki, fusy od kawy, skorupki po jajkach". Jestem pewien, ze te odpady będzie ciężko segregować, niemniej nie uzbieram więcej jak 60 l. miesięcznie.. A Nowy pojemnik to co najmniej 240 l., Według harmonogramu ich odbiór z tego pojemnika będzie CO TYDZIEŃ!! HAlo Prokuratura, cos tu nie gra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...